Oferta

Firma oferuje usługi w zakresie budowy sieci i przyłączy wodociągowych na terenie Lublina i okolic.
Zajmujemy się kompleksową realizacją przedsięwzięcia od wyceny po odbiór końcowy, wraz z załatwianiem spraw urzędowych
(zgłoszenie w gminie, MPWiK-u, Wodrolu, nadzorze budowlanym; zajęcie pasa drogowego w ZDiM).

Sieci i przyłącza wodociągowe

Firma oferuje usługi w zakresie budowy sieci i przyłączy wodociągowych na terenie Lublina i okolic. Wykonujemy instalacje w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz halach i magazynach.

Instalacje gazowe

Firma oferuje usługi w zakresie budowy doziemnej i wewnętrznej instalacji gazowej na terenie Lublina i okolic. Zajmujemy się kompleksową realizacją przedsięwzięcia wraz z załatwianiem spraw urzędowych.

Sieci i przyłącza kanalizacji deszczowej

Firma oferuje usługi w zakresie budowy sieci i przyłączy kanalizacji sanitarnej na terenie Lublina i okolic. Zajmujemy się kompleksową realizacją przedsięwzięcia wraz z załatwianiem spraw urzędowych.

Sieci i przyłącza kanalizacji sanitarnej

Firma oferuje usługi w zakresie budowy sieci i przyłączy kanalizacji sanitarnej na terenie Lublina i okolic. Zajmujemy się kompleksową realizacją przedsięwzięcia od wyceny po odbiór końcowy, wraz z załatwianiem spraw urzędowych .

Instalacje kanalizacyjne

Firma oferuje usługi w zakresie budowy instalacji kanalizacji sanitarnej i deszczowej na terenie Lublina i okolic. Wykonujemy instalacje kanalizacyjne w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz halach i magazynach.

Instalacje centralnego ogrzewania

Firma oferuje usługi w zakresie budowy instalacji centralnego ogrzewania grzejnikowego lub ogrzewania płaszczyznowego (ogrzewanie podłogowe) na terenie Lublina i okolic. Wykonujemy instalacje centralnego ogrzewania w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz halach i magazynach.

Wentylacja

Firma oferuje usługi w zakresie budowy instalacji wentylacji na terenie Lublina i okolic. Wykonujemy instalacje wentylacji grawitacyjnej oraz instalacje mechaniczne w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych.

Wynajem sprzętu i dłużyc

Firma oferuje usługi polegające na wynajmie maszyn budowlanych. Posiadamy trzy typy koparek: koparka Atlas 1306, koparko-ładowarka JCB ( 2 szt.), koparka CAT (na gąsienicy) oraz ładowarkę Zettelmeyer. W taborze posiadamy również samochody ciężarowe marki IVECO, ISUSU i KAMAZ. Firma oferuje również usługi dłużycą 12 m.

Projektowanie

Firma oferuje także usługi polegające na projektowaniu sieci i przyłączy wodociągowych, gazowych, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej oraz instalacji wewnętrznych wod.-kan., gazowych, centralnego ogrzewania. Projekty wykonujemy kompleksowo od wyceny po złożenie dokumentacji na pozwolenie na budowę, bądź zgłoszenie robót budowlanych nie wymagających pozwolenia na budowę.

Zdecydowałeś się?

Jeśli nadal masz wątpliwości, czy jesteśmy w stanie spełnić Twoje wymagania. Chcesz wiedzieć więcej, masz nietypowe zlecenie?

Referencje

co mówią o nas klienci? czy warto z nami wpółpracować? czy są zadowoleni?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

-John Doe / Director of corlate.com

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

-John Doe / Director of corlate.com

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

-John Doe / Director of corlate.com